ÖDEME VE SİPARİŞ HAKKINDA

GENEL BİLGİ

1) Websitemiz üzerinden iki farklı seçenek ile alış-veriş yapabiliyorsunuz.

a) Ziyaretçi Siparişi    b) Siteden Kayıtlı Müşteri Siparişi

2) Siteye kaydolduğunuz zaman bilgileriniz hiçbir şekilde 3. Şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

3) Sepete eklediğiniz ürünlerin ödemesini yapmaya karar verdiğiniz zaman ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.

4) Ödemeniz tarafımıza ulaşır ulaşmaz siparişiniz “İşleniyor / Tamamlandı” olarak görünebilir. İşleniyor görünmesi siparişiniz için ödemenin tarafımıza ulaştığını göstermektedir. Tamamlandı görünmesi ise siparişinizin paketlenerek kargo şirketine teslim edilmeye hazır olduğu anlamına gelir.

5) vhsfilmsatis.com olarak  siparişlerinizi ayrı ayrı değil toplu olarak o günün mesai saatleri sonunda kargo şirketine toplu gönderim yapılması için ulaştırmaktayız. ( Yoğun dönemde ortalama iki günde kargolanabilir.)

6) Siparişlerinizin aynı gün kargoya verilebilmesi için lütfen EFT / Banka havalesi gerçekleştirebileceğiniz mesai saatlerini göz önünde bulundurunuz. Sipariş ödemesi için kısa süreliğine izlenecek bu farklı prosedür için arada yazışmaların veya yoğunluğun yaşanabileceğini lütfen unutmayınız.

Önemli Notlar:

* Sipariş verirken kullandığınız email adresinizin @icloud ve kurumsal email adreslerinizden olmamasına önem gösteriniz. Özellikle icloud (SAHTE) email adresleri için emaillerimiz ulaşmayabiliyor.

* Siparişinizi verdiğiniz email adresiniz ile ödeme bilgisi talep edeceğiniz email adresinizin aynı olmasına lütfen özen gösteriniz.

* Siparişlerinizi oluştururken verdiğiniz adres bilgileriniz kargolama için print edilmektedir. Yani ne yazdıysanız o adres kullanılmaktadır. Fakat kargo yapılırken kargo şirketi personeli işlemi hızlandırmak için belirtilen cep telefonu numarası üzerinden kendi bilgi bankalarında kayıtlı olan ilk adresi kullanarak kargo kaydı oluşturabilir. Buda cep telefonunuza kayıtlı adres ile siteye verilen adres arasında farklılıklar oluşturabilir. Böyle bir durum yaşanmaması için kargo şirketinden kullanmadığınız / güncel olmayan adresinizi kaldırmalarını talep edebilirsiniz. Bu durumdan dolayı kaynaklanabilecek gecikmeler / aksiliklerden sitemiz sorumlu değildir.

* Siparişlerinize ait kargo takip numaralarının tarafınıza ulaştırabilmesi için kullanmakta olduğunuz cep telefonu numaranızı doğru ve eksiksiz belirtmelisiniz. 0212, 0324 vs gibi verilen telefonlar sms alamayacağı için tekrar talep edilen kargo takip numaraları konusunda yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz.

ÖDEME YÖNTEMİ EK BİLGİLENDİRME

Ödemeyi bilgileri verilen Banka Hesabımıza yatırınız. LÜTFEN İLGİLİ SİPARİŞ NUMARASINI HAVALE DEKONTUNUN AÇIKLAMA KISMINA YAZINIZ!!! Siparişiniz banka havalesi onaylanmadıkça işleme alınmayacaktır. Ödeme yaparken lütfen açıkla kısmına adınız ve soyadınızı yazınız. *** SİTEMİZE ÜYE OLURKEN KULLANMIŞ OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNİZ AKTİF MAİL ADRESİ OLMASINA DİKKAT EDİNİZ SİPARİŞLERİNİZİ KARGO TAKİP NUMARALARI SİTEMİZE ÜYE OLURKEN KULLANMIŞ OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE GÖNDERİLECEKTİR.

*** VERİLEN SİPARİŞLERİN ÖDEMESİ 7 GÜN İÇERİSİNDE YAPILMAZ İSE SİPARİŞİNİZ SİLİNECEKTİR.

*** ATM’DEN KARTSIZ İŞLEM YAPILARAK YATIRILAN ÖDEMELERDE AÇIKLAMA KISMI OLMADIĞI İÇİN SİPARİŞ NUMARASINI GİREMİYORSUNUZ VE BİZDE ÖDEMENİN KİMDEN GELDİĞİNİ BİLMİYORUZ. BUNUN İÇİN MUTLAKA BİZE ULAŞINIZ KARGONUZ GECİKMELİ GELEBİLİR.